SPOR

Trabzonspor, Olcay Şahan için imza töreni düzenledi

Trabzonspor, Olcay Şahan'ı Beşiktaş'tan transfer etti ve 3,5 yıllık imza attırdı. Kulüp, Olcay Şahan için imza töreni düzenledi. Read More

İmza töreninde açıklamalarda bulunan Olcay Şahan’ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

“Büyük bir camiadan yine büyük bir takıma geldim. Trabzonspor’a büyük katkılar sağlayacağıma inanıyorum. Beşiktaş’a ‘Feda’ sezonunda gelmiştim. Burada da aynı hava ve kardeşlik ortamı var. Beşiktaş gibi bir takımda 10 numaralı formayı giydiğim için gurur duydum. Taraftar belki de, Sergen ve Delgado’dan sonra 10 numarayı giydiğim için tepki göstermiş olabilir. Artık herhalde Oğuzhan giyer. Beşiktaş’tan ayrılmak benim için tabii ki zor oldu, takım arkadaşlarımla da vedalaşamadım. Mehmet Ekici 15 yıllık arkadaşım. Trabzonspor’un teklifini kabul etmemde büyük etkisi oldu diyebilirim.

“Tecrübemle yardımcı olmak istiyorum”

Süper Lig’de kendini kanıtlamış bir oyuncuyum. Bunlar gerçekler. 5 yıl önce Türkiye’ye geldiğimde şampiyonluğa aç bir Beşiktaş vardı. Bunu başardık, şampiyonluk yaşadık. Aynı potansiyel Trabzonspor’da da var. Tecrübemle takıma yardımcı olmak istiyorum. Elbette Beşiktaş’a zaafım var ama artık tamamen Trabzonspor’a konsantre olmuş durumdayım.” (FourFourTwo TR)

blog comments powered by Disqus