SPOR

Süper Lig maçları bu hafta şifresiz yayınlanacak

Katarlıların satın aldığı Digiturk'te Lig TV kanallarının ismi, dün gece itibariyle beIN Sports olarak değişti. Öte yandan Digiturk'ten yapılan açıklamada pazartesi gününe kadar yayınlanacak içerikleri platform sahiplerinin şifresiz izleyebileceği duyuruldu. Read More

beIN Media Group tarafından satın alınan ve Ağustos 2016’dan bu yana yeni sahiplerince yönetilen Digiturk platformunun en gözde kanalı Lig TV’nin ismi dün gece itibari ile tarih oldu.

13 Ocak’tan itibaren Lig TV, Lig TV 2, Lig TV 3 ve Lig TV 4 kanallarının ismi beIN Sports, beIN Sports 2, beIN Sports 3 ve beIN Sports 4 olarak değişti. Digiturk’ten yapılan açıklamaya göre, bugün itibariyle Süper Lig maçları da dahil tüm içerikler, pazartesi gecesine kadar üyelere şifresiz olacak.

Açıklama şöyle:

“Digiturk tüm bu yenilikleri geniş bir izleyici kitlesi ile paylaşmak amacıyla 13 Ocak Cuma gecesinden başlayarak 16 Ocak Pazartesi günü sonuna kadar film, dizi, tüm Süper Lig ve Spor Extra paket içeriklerini tüm üyeleri için ücretsiz olarak sunacak.” (FourFourTwo TR)

blog comments powered by Disqus