YAŞAM

Netflix’te ‘indirip çevrimdışı izleme’ dönemi

Netflix artık tv programları, dizi ve filmlerin telefona ya da tablete indirilerek internetin olmadığı ortamlarda da izlenebileceğinin haberini verdi. Read More

Stuff Türkiye’nin haberine göre, 30 Kasım’da tanıtılan ve hemen ardından kullanıma da sunulan yeni özelliğin tanıtıcı videosu Netflix’in Facebook ve Twitter sayfasından da paylaşıldı.

Böylelikle artık Stranger Things, House of Cards ya da Narcos gibi dizileri izlemek için her an internetinizin olmasına ihtiyacınız yok.

Netflix uygulamasını telefon ya da tabletinizden açtıktan sonra uygulamanız gereken adımlarsa şöyle: İndirilebilir içerik seçeneğine tıkladıktan sonra indirmek istediğiniz dizi ya da filmi seçin, ardından da bölümlerin yanında bulunan indirme işaretine tıklayın (Yani bir nevi Spotify’daki çevrimdışı dinleme özelliği gibi).

Böylece internetsiz ortamda Netflix uygulamasını açtığınızda ‘İndirilenler’ seçeneğine tıklayarak dizi ya da filminizi metroda, uçakta ya da bitmek bilmeyen dersin olduğu amfide izleyebilirsiniz. (Stuff)

netflix menu 1 netflix menu 2 netflix menu 3

blog comments powered by Disqus