DÜNYA

Kızına göre Michael Jackson öldürüldü

Efsanevi pop yıldızı Michael Jackson'ın kızı Paris Jackson babasının ölümünün bir kurgu olduğuna inandığını söyledi. Read More

BBC Türkçe Servisi’nin haberine göre Jackson, 25 Haziran 2009’da 50 yaşında hayatını kaybetmişti. Jackson’ın aşırı dozda güçlü bir sakinleştirici olan propofol aldığı ve ardından geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği açıklanmıştı.

Babası öldüğünde 11 yaşında olan Paris ise, ABD’de Rolling Stone dergisine bu hafta verdiği mülakatta, Michael Jackson’ın ölümünün ardında başka nedenler olduğuna inandığını belirterek babasının “peşinde birilerinin olduğu” imalarında bulunduğunu söyledi.

Paris, “‘Beni bir gün öldürecekler’ dediği anlar olmuştu” diye konuştu. Jackson’ın ölümüyle ilgili yürütülen davada doktoru Conrad Murray, kasıtsız ölüme sebebiyet vermekten suçlu bulunmuştu.

Paris, röportajı yapan Brian Hiatt’in “Babanızın öldürüldüğüne mi inanıyorsunuz?” sorusuna “Kesinlikle” cevabını verdi. Paris “Bu çok açıktı. Tüm oklar bunu gösteriyor. Kulağa komplo teorisi gibi gelebilir ama babamın tüm gerçek hayranları ve ailede herkes bunu biliyor. Ölümü planlanmıştı” dedi.

Jackson’ın çok iyi yemek yapan ancak çok aksi bir baba olduğunu anlatan Paris, Michael Jackson’ın biyolojik babası olmadığı iddialarını da yalanladı; “O benim babam ve her zaman babam olarak kalacak. Onu gerçekten tanıyan insanlar bende onu görebildiklerini söylüyor. Bu biraz korkutucu” dedi. (BBC Türkçe)

blog comments powered by Disqus