SPOR

İlhan Cavcav yaşamını yitirdi

Sağlık problemleri nedeniyle bir süredir tedavi gören Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav cuma-cumartesi gecesi rahatsızlanması üzerine hastaneye getirildi ve yoğun bakıma alındı. Cavcav'ın beyin kanaması geçirdiği aktarılıyordu. Cavcav Pazar sabahı hayatını kaybetti. Read More

Göğüs Hastalıkları Uzmanı ve Cavcav’ın özel doktoru Dr. Kadir Hatipoğlu, dün öğlen yaptığı açıklamada İlhan Cavcav’ın yoğun bakımda makineye bağlı yaşatıldığını açıkladı.

Hatipoğlu, Cavcav’ın yoğun bakıma alındığı Güven Hastanesi önünde yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“İlhan Cavcav başkanımızı evde geçirdiği bir travma sonrasında gece yarısı saat 03.00’ten itibaren şuuru kapandığı için beyin kanaması tanısıyla hastaneye getirdik. Hastanede hemen tomografisi çekildi. Kafa kraniyal kanaması olduğu saptandı ve hastamız acil yoğun bakıma alındı. Şu anda yoğun bakımda makineye bağlı yaşatılıyor. Geldiğinden beri durumunda herhangi bir değişiklik yok. Şuuru kapalı. Şu anda vefat durumu yok. Beyin cerrahı arkadaşımız durumunun kritik olduğunu söyledi. Herhangi bir cerrahi müdahale yapmayacaklarını söylediler. Medikal yönden tedaviye devam edileceğini, makineye bağlı izleyeceklerini belirttiler.”

Hayatını kaybetti

İlhan Cavcav Pazar sabahı hayatını kaybetti. Cavcav 81 yaşındaydı.

Cavcav, 39 yıldır Gençlerbirliği Kulübü’nün başkanlığını yapıyordu.

blog comments powered by Disqus