SPOR

Euroleague’de en iyi koç, menajerlerin oylarıyla Obradovic

Fenerbahçe'nin Sırp başantrenörü Zeljko Obradovic, THY Euroleague'deki 16 takımın genel menajerlerinin katılımıyla yapılan anket sonucunda, organizasyonun en iyi antrenörü seçildi. Read More

Avrupa Ligi’nin internet sitesindeki anketin “En İyi Başantrenör” bölümünde liderlik, Fenerbahçe Başantrenörü Zeljko Obradovic’in oldu. Obradovic, oyların yüzde 31,25’ini alarak ilk sırada yer aldı. Obradovic’i, yüzde 25,00 ile Dimitris Itoudis ve yüzde 18,75 ile David Blatt izledi.

Doğan Haber Ajansı’na göre Fenerbahçe’nin salonu Ülker Sports Arena da genel menajerler anketinde “En İyi Salon” oylamasında ikinci sırada kendisine yer buldu. Liderlik, oyların yüzde 56,25’ini alan Zalgirio Arena’nın olurken, Fenerbahçe Ülker Sports Arena da yüzde 18,75 ile ikinci basamakta yer aldı.

Ankette “En Coşkulu Taraftara Sahip Takım” sıralamasında ise liderlik, yüzde 56,25 ile Kızılyıldız’ın olurken, Fenerbahçe yüzde 12,5 oy oranıyla ikinci sırada yer aldı.

CSKA Moskova, bu ankette yüzde 43,3 oy oranıyla “En Zorlu Eşleşme” olarak gösterildi. CSKA’yı bu alanda yüzde 18,75’lik oy oranıyla Olimpiakos ve yüzde 12,5’lik oranla Bamber takip etti.

Genel menajerler tarafından “İzlenmesi En Çok Keyif Veren” takımlar ise yüzde 25,0 ile Baskonia, yüzde 18,75 ile CSKA Moskova ve Real Madrid oldu.

blog comments powered by Disqus