YAŞAM

Beyonce ve Jay Z ikiz bebek bekliyor

Beyonce ve Jay Z ikiz bebek beklediklerini duyurdu. Beyonce, haberi Instagram hesabından duyurdu. Read More

Beyonce, Fotoğrafa yazdığı yazıda, “Sevgimizi ve mutluluğumuzu paylaşmak istiyoruz. Çifte kutsandık. Ailemizin iki kişi birden büyüyecek olmasına inanılmaz müteşekkiriz ve iyi dilekleriniz için sizlere teşekkür ediyoruz. -Carter’lar” ifadeleri yer aldı.

Beyonce ve Jay Z’in halihazırda Blue Ivy adında bir kızları bulunuyor. Blue Ivy henüz 5 yaşına girdi.

Şarkıcı, 2017 Grammy Ödülleri’nde 9 kategoride aday gösterilirken, bu ödüllerin tarihinde en fazla adaylığı bulunan kadın müzisyen rekorunu da biraz daha genişletti.

Coachella Festivali’ne gidecek mi?

35 yalındaki şarkıcı, bu yıl Nisan ayında California’da düzenlenecek dünyaca ünlü Coachella müzik festivalinde sahneye çıkacak. Ancak hamileliğini duyurması sonrası, festivale gidip gitmeyeceği konusunda bir açıklama yapılmadı.

Blue Ivy’ye hamileliğini de MTV Müzik Ödülleri töreninde duyuran Beyonce, Love On Top şarkısını söylerken “I want you to feel the love that’s growing inside of me. (İçimde büyüyen aşkı hissetmeni istiyorum)” sözlerini söyledikten sonra ceketinin önünü açmış ve karnını göstermişti. Ardından kamera bir başka hip hop yıldızı Kanye West’in Jay Z’yi tebrik ederken görüntülemişti.

Blue Ivy, Beyonce’ın geçen yılki Lemonade şarkısına da esin kaynağı olmuştu. (ZETE, BBC Türkçe)

blog comments powered by Disqus