KÜLTÜR & SANAT

​Star Wars’un son filminin ismi açıklandı

Star Wars serisinin yapımcıları, serinin hayranlarını büyük bir meraktan kurtararak yeni filmin serinin sekizinci filmi olacağını duyurdu ve ismini açıkladı: The Last Jedi. Read More

Star Wars‘un yeni üçlemesi 2015 yılında Star Wars: Episode VII – The Force Awakens ile başlamış ve Han Solo, Prenses (General) Leia ve Luke Skywalker gibi eski karakterlerin yanı sıra Kylo Ren, Rey ve Finn gibi yeni karakterleri de hayatımıza katmıştı.

Şimdi de serinin merakla beklenen ve 2017 sonunda vizyona girecek yeni filminden güzel haberler var. Yapımcılar serinin hayranlarını büyük bir meraktan kurtararak yeni filmin serinin sekizinci filmi olacağını duyurdu ve ismini açıkladı: The Last Jedi.

The Force Awakens’in yönetmen koltuğunda J.J. Abrams oturuyordu. Popüler yönetmen yeni filmde yerini The Brothers Bloom ve Looper’dan tanıdığımız Rian Johnson‘a bıraktı. Filmin yaratıcısı George Lucas ise The Last Jedi’da yapımcı olarak yer alırken aynı zamanda senaryoda da imzası bulunuyor.

2016’nın sonunda hayatını kaybeden Carrie Fisher‘ı son kez Leia rolünde izleyeceğimiz filmin vizyon tarihi 15 Aralık 2017.

blog comments powered by Disqus